Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Статьи Після ефіру на радіо громадськості міста влада нарешті оголосила війну амброзії.

Після ефіру на радіо громадськості міста влада нарешті оголосила війну амброзії.

http//lada-fm.com.ua/uploads/posts/2011-10/1317650876_dsc_8993.jpg
Автор: Тетяна Тронець, Радіо Ладижин
У міфології древньої Еллади слово «амброзія» означало буквально «їжа Богів».

Виставку найвищих зразків амброзії планують створити в Ладижині активісти ГО "Ладижинська громадська рада".

За словами представника організації Андрія Скакодуба, в зв’язку з будівництвом в Ладижині потужних промислових об’єктів збільшилися і площі цієї карантинної рослини.

В тому, що для боротьби з амброзією вже час шукати інші методи, крім викошування, переконаний ще один активіст "Ладижинської громадської ради" Володимир Кондрицький, адже рослини амброзії добре переносять багаторазові скошування, формуючи при цьому від 5 до 15 пагонів.

А час цвітіння рослини доволі тривалий - з кінця липня аж до жовтня місяця.

І саме у цей період багатьом людям, які мають алергію чи астму, доводиться або приймати протиалергійні препарати, або взагалі виїжджати з міста.

Спеціалісти міського комунального господарства цілком згодні, що метод викошування амброзії результатів не дає, тому у місті її будуть винищувати шляхом обробки гербіцидами, каже директор КП "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Руслан Шерсткий.

Він же попросив ладижинців повідомляти комунальникам про місця буяння цієї рослини.

Активісти ж ГО "Ладижинська громадська рада" не погоджуються з тим, що для винищення плантацій амброзії потрібна заявка від населення. Юрій Васильєв переконаний, що в місті існують відповідні служби, які самі повинні займатися подібними питаннями.

Як пояснив заступник міського голови Ладижина Олександр Олійник, питаннями боротьби з амброзією в місті переймаються давно. Комунальники вже зрозуміли, що косити цю карантинну рослину марно, тому вирішили вдатися до більш дієвих методів - хімічної обробки.

Та для цього потрібно мати відповідну ліцензію – каже Олександр Олійник, тому КП "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" вимушений співпрацювати з приватним підприємством.

Як каже головний комунальник міста - спеціалісти шукатимуть зарослі амброзії самі, проте від допомоги населення також не відмовляться.

Про місця, які були оброблені хімікатами, ладижинцям сповіщатимуть таблички з відповідними написами на кшталт «обережно, оброблено» - каже директор КП "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Руслан Шерсткий.

То ж відтепер, гуляти по Ладижину краще цивілізовано - по пішохідним доріжкам, або уникати газонів з застерігаючими табличками.
26 липня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 694 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль