Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Статьи Після ефіру на радіо громадськості міста влада нарешті оголосила війну амброзії.

Після ефіру на радіо громадськості міста влада нарешті оголосила війну амброзії.

http//lada-fm.com.ua/uploads/posts/2011-10/1317650876_dsc_8993.jpg
Автор: Тетяна Тронець, Радіо Ладижин
У міфології древньої Еллади слово «амброзія» означало буквально «їжа Богів».

Виставку найвищих зразків амброзії планують створити в Ладижині активісти ГО "Ладижинська громадська рада".

За словами представника організації Андрія Скакодуба, в зв’язку з будівництвом в Ладижині потужних промислових об’єктів збільшилися і площі цієї карантинної рослини.

В тому, що для боротьби з амброзією вже час шукати інші методи, крім викошування, переконаний ще один активіст "Ладижинської громадської ради" Володимир Кондрицький, адже рослини амброзії добре переносять багаторазові скошування, формуючи при цьому від 5 до 15 пагонів.

А час цвітіння рослини доволі тривалий - з кінця липня аж до жовтня місяця.

І саме у цей період багатьом людям, які мають алергію чи астму, доводиться або приймати протиалергійні препарати, або взагалі виїжджати з міста.

Спеціалісти міського комунального господарства цілком згодні, що метод викошування амброзії результатів не дає, тому у місті її будуть винищувати шляхом обробки гербіцидами, каже директор КП "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Руслан Шерсткий.

Він же попросив ладижинців повідомляти комунальникам про місця буяння цієї рослини.

Активісти ж ГО "Ладижинська громадська рада" не погоджуються з тим, що для винищення плантацій амброзії потрібна заявка від населення. Юрій Васильєв переконаний, що в місті існують відповідні служби, які самі повинні займатися подібними питаннями.

Як пояснив заступник міського голови Ладижина Олександр Олійник, питаннями боротьби з амброзією в місті переймаються давно. Комунальники вже зрозуміли, що косити цю карантинну рослину марно, тому вирішили вдатися до більш дієвих методів - хімічної обробки.

Та для цього потрібно мати відповідну ліцензію – каже Олександр Олійник, тому КП "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" вимушений співпрацювати з приватним підприємством.

Як каже головний комунальник міста - спеціалісти шукатимуть зарослі амброзії самі, проте від допомоги населення також не відмовляться.

Про місця, які були оброблені хімікатами, ладижинцям сповіщатимуть таблички з відповідними написами на кшталт «обережно, оброблено» - каже директор КП "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Руслан Шерсткий.

То ж відтепер, гуляти по Ладижину краще цивілізовано - по пішохідним доріжкам, або уникати газонів з застерігаючими табличками.
26 липня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 706 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль