Завантаження. Почекайте будьласка...

Послід або зелений туризм?

С.Митківка розташоване на березі річки Південний Буг. Прекрасна природа, літом потопає в зелені дерев. Прекрасне місце для відпочинку, а тому до села нещодавно завітали гості з Вінниці та Києва, для того, щоб зайнятися зеленим туризмом.
Але сталось так, що орендатор земельних паїв вивіз на поля біля села Митківка купи посліду з пір*ям, а тому зелені туристи швидко втекли з цього мальовничого села налякані жахливим сморідом зо всіма витікаючими, що супроводжували агротехнічні заходи орендатора земельних паїв.
Через кілька днів після того, як послід був розкиданий по полю, його переорали.
Хто вивіз послід на поле, ми повідомимо нашим читачам трохи згодом, адже інформація про те, що до цього має відношення відома в Ладижині та регіоні Наша Ряба не підтвердилась.
Тому пропонуємо нашим читачам подивитись на агротехнічні заходи орендатора:

0211_foto0063e.jpg (236.09 Kb)
5887_foto0066v.jpg (325.67 Kb)2252_foto0065g.jpg (251.15 Kb)28_foto0064d.jpg (255.59 Kb)4399_foto0068a.jpg (213.24 Kb)8374_foto0067b.jpg (334.67 Kb)
28 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1174 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль