Завантаження. Почекайте будьласка...

Послід або зелений туризм?

С.Митківка розташоване на березі річки Південний Буг. Прекрасна природа, літом потопає в зелені дерев. Прекрасне місце для відпочинку, а тому до села нещодавно завітали гості з Вінниці та Києва, для того, щоб зайнятися зеленим туризмом.
Але сталось так, що орендатор земельних паїв вивіз на поля біля села Митківка купи посліду з пір*ям, а тому зелені туристи швидко втекли з цього мальовничого села налякані жахливим сморідом зо всіма витікаючими, що супроводжували агротехнічні заходи орендатора земельних паїв.
Через кілька днів після того, як послід був розкиданий по полю, його переорали.
Хто вивіз послід на поле, ми повідомимо нашим читачам трохи згодом, адже інформація про те, що до цього має відношення відома в Ладижині та регіоні Наша Ряба не підтвердилась.
Тому пропонуємо нашим читачам подивитись на агротехнічні заходи орендатора:

0211_foto0063e.jpg (236.09 Kb)
5887_foto0066v.jpg (325.67 Kb)2252_foto0065g.jpg (251.15 Kb)28_foto0064d.jpg (255.59 Kb)4399_foto0068a.jpg (213.24 Kb)8374_foto0067b.jpg (334.67 Kb)
28 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1195 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль