Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Статьи Каналізування інвестицій від місцевої влади

Каналізування інвестицій від місцевої влади

Протягом останніх кількох років точаться розмови щодо забудови земельної ділянки, яка знаходиться на полі між Грушівським кладовищем, телекомом і коледжом.
Спочатку міський голова ратував та всіляко закликав розмістити на цій земельній ділянці міський ринок і міська рада навіть з цією метою прийняла відповідне рішення після чого місто чекало потенційних інвесторів . Інформація з цього приводу була навіть розміщена на Інвестиційному порталі Вінниччини та інших ресурсах, але сталося так, що інвестор чомусь вперто не мав бажання вкладати свої гроші в ринок.
З однієї сторони земельна ділянка має всі необхідні комунікації, - газ, електроенергія, водопостачання, водовідведення, транспортні шляхи і ціна начеб то була нормальна 30, 34 грн. за 1 м. кв. площі в 5, 25 га. ( трохи більше 5 мільйонів гривень), але факт залишається фактом, - інвестор не пішов, тому міський голова з Ладижинською міською радою вирішили, що бути на цьому місці дендрологічному парку.
Невідомо, чи сума неофіційного «відкату» до офіційної суми за земельну ділянку була завеликою чи ще якісь обставини, але 5 мільйонів за можливо єдину земельну ділянку міська рада вже не отримає, бо вирішила сама стати інвестором.
Бажаючі можуть ознайомитись з профайлом інвестицій по ринку, який до речі так і розміщений на офіційному порталі Вінниччині про всяк-випадок.

http://www.vininvest.gov.ua/download/Zemli1_025_ukr.pdf

Що ми маємо на сьогодні? Місто втратило більше 5 мільйонів гривень в дохідну частину місцевого бюджету, адже цю земельну ділянку вже ніхто не купить . Плюс до всього місто втратить вже мільйон тільки на проектну документацію для розміщення дендрологічного парку і ще не відомо скільки мільйонів на реалізацію самого проекту. За оцінками експертів, проектна документація коштує в середньому максимум до 20 % від самого проекту, а тому сміливо можна називати цифру мінімум в 5 мільйонів гривень, і це тільки дууууже приблизна цифра в меншу сторону. Отримаємо вже більше 11 мільйонів збитків для місцевого бюджету.
Самим цікавим є те, що проект дендрологічного парку не включений в генеральний план міста Ладижин, так само як і можливий ринок, а тому за новим будівельним законодавством будівництво в принципі ніяке не можливе без генерального плану.
Зрозуміло, що ХТОСЬ не зміг отримати відкату за ринок з інвестора, а тому можливості для заробітків з дендрологічного парку просто астрономічні. Тут можна по легкому підняти кілька мільйонів гривень в свою кишеню, причому дуже просто.
Цікавим є ще один момент. Приміщення краєзнавчого музею буде розміщено в самому парку, тобто міська рада планує будувати адміністративні будівлі, а ніякий не парк. Виходить, що парк –це просто гарний камуфляж за яким схована ще одна афера. Краєзнавчий музей у нас вже повинен був бути і в приміщенні 4-тої столової, і в кінотеатрі, і в якійсь сільські хаті. Тепер музей знаходиться в ящиках на третьому поверсі в 91-гуртожитку і дивно, чому влада так стрімко взяла на озброєння знову ж таки благі наміри. А що ж ми можемо отримати?
Практика показує, що ми вже повинні були мати молочний павільйон, молодіжно-розважальний центр, кінотеатр, басейн і ще багато чого, але отримали велику дулю. В молочному павільйоні торгують горілкою, в молодіжному центрі шматтям і крамом, кінотеатр у нас ретро-віртуальний і т.д. А чи не станеться, що ми маємо справу знову ж таки з маленькою хитрістю нашої влади і отримаємо велику адміністративну коробку посеред площі з дешевими фонтанами і клумбами?
Якщо вже рахувати гроші, так рахувати. Якщо місто втратить 11-15 мільйонів гривень з бюджету заради кількох гарних клумб, то про що може йти мова? Про які інвестиції?
Коли місто займає лідируючі місця по всіляким там захворюванням в області, коли ладижинці отримують вже найбільше викидів в області і отримають ще більше, то невже не можна виділити земельну ділянку під розміщення приватної клініки міжнародного рівня із залученням інвестицій з Німеччини або Ізраїлю, адже медицина цих країн є кращою в світі? Якщо ми надаємо безплатно землі під житлові будинки бізнесу, то чому не може надати безплатно для приватної клініки? Принаймні втрати складуть всього 5 мільйонів, а не такі, як з цим парком. Натомість жителі міста зможуть отримати знижки при лікуванні та можливість отримати фахову медичну допомогу.
Дивує пасивність та фригідність нашої опозиції (за деякими одиничними виключеннями), бо саме вона повинна верещати на всіх перехрестях, оскаржувати рішення, пропонувати владі щось змінити, натомість самим долучатись до творення самоврядування в місті.
Якщо міський голова зі своєю фракцією не бачить нічого, то невже не можна йому відкрити очі? Невже екологія – це побілені бордюри та вилизані дороги, висапані клумби та грамота з області? Ладижинці можуть отримати кращу медичну допомогу в Україні. Це є реальність, яка повинна спрямовувати владу в своїй роботі, а не бажання отримати по-любому, але хоча якийсь «відкат».

30 квітень 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1144 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль