Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Статьи 5 копійок щодо листівок.

5 копійок щодо листівок.

http//image.politiko.ua/p/user/1076710da814b1.jpg
Наш світ жиє у полоні стереотипів і навішування ярликів є звичним явищем. Ось тільки півроку тому містом керував міський голова і це відчувалось, що його сильна рука керує всіма процесами нашого урбанізовано-люмпенського міста. Жоден подих тесівських труб, жодна плітка електорату, жодна вільна земельна ділянка і жодні свобідні розмови не залишались поза увагою головного, позаяк він на цій землі «самий-самий».
Але що ми бачимо останні кілька місяців? Головного не видко, а вибори шурують, що ітіть його ять… Ті, хто вчора розмовляв, стали ворогами. Знайомі пересварилися, родичі плюють в мордяки один одного, «чорні технології» вилізають із «схиблених профі» на світ Божий. І так буде тривати до 28 жовтня, доки наша бидлоеліта не отримає своє « кесарєве».
29 ВОНИ отримають своє, і питання тут не в тому, хто виграє, сьогодні всім зрозуміло, що тушок наплодять ще більше, а в тому, що буде ця конституційна більшість чи ні? Буде 301 гандон в новій коаліції чи ні? Після 29-го жовтня ми всі залишимось в цьому місті як і раніше жити разом, але ми повинні розуміти, що після 29-го жовтня треба вітатися, вітати один одного зі святами і як не як, а перейматися долею свого міста.
Сьогодні у кожного своя дорога, свій шлях. Сьогодні всі не лежачі професіонали, які могли побудувати зі свого міста маленьку Швейцарію, працюють в різних штабах, продають свої мізки. Щоб сталося, якщо б міський голова запросив Ніну Бурлаченко, Олександра Горбатюка, Юрія Кулєнко, Володимира Кондрицького, Юрія Нагорного або навіть Людмилу Головашич за стіл і запропонував разом будувати це місто? Якщо б за один стіл сіли Людмила Головашич і Галина Данилівська, Людмила Уколова і Ніна Бурлаченко, Володимир Кондрицький і Валерій Коломєйцев, Юрій нагорний і Світлана Левицька? Якщо б влада міста зійшла зі свого п’єдесталу до людей і перестала ділити її на дві частини, - своїх та чужих, патріотів та провокаторів, почесних та ворогів?.. Світ би перевернувся. У нас би гарантовано була Швеція в Ладижині і ці рейтинги Фокусу мали б під собою хоча б якусь основу.
Невже не зрозуміло, що на фоні всеукраїнської розрухи та руїни нам немає чим пишатися, бо в рейтингу занепаду соромно мати ці місця невідомо за що?
Сьогодні місто змінюється на очах, розбудовується, відбувається внутрішня іміграція, збільшується чисельність населення, але це не впливає на бюджет, межі міста не розширюються для житлової забудови, а потреба є дуже серйозна для цього. Сьогодні ніхто не думає про стратегіє розвитку міста, а слід було подумати, бо в місті два серйозних холдінги, - Наша Ряба та ДТЕК Ріната Ахметова. Від нашої Ряби бюджет міста не отримає серйозних доходів, а від Ладижинської ТЕС отримає соціальне навантаження і різке зменшення дохідної частини місцевого бюджету?
Натомість ми сьогодні думаємо, як нам один одного обпаскудити заради сумнівної перемоги на виборах. Хіба ви гадаєте, що народ подарує цим паскудам з нової бидлокоаліції конституційну більшість? Ніколи. Якщо завтра «спишуть з історії» цих пердонівських коаліціянтів, то заразом спишуть і всіх, хто десь притримував або «співчував».
Попала мені в руки нещодавно листівка від Земляків « Сім запитань до Кучера». Почитав і гадаю собі: ну що за дурень міг таке сотворити.? Питання не по суті. Чому не запитали про утилізацію падалі та тухлих яєць, про використання водних ресурсів, про оцінку впливу на навколишнє середовище, про поширення заяв щодо екологічних наслідків в пресі, про зарплати в конвертах, про скриті соціальні угоди з громадами населених пунктів та ще сотню інших речей? Ну думаю собі, відповідь буде «канкрєтною» зважаючи на зубастість команди Миколи Кучера. І отримали ще дві листівки ще більш брутальніші та цинічніші за своєю чорнушною класифікацією. І що в результаті? Нагодували людей лайном, а вибори тільки но почались. А людей це вже достало нереально. І саме цікаве в тому, що саме ті, хто і ліпили цю чорнуху звинуватили Ладижинську громадську раду і конкретно мене, Андрія Скакодуба, в цій провокації.
Ладижинська громадська рада ніколи не робила анонімних провокацій і не займалась політикою. Ми завжди все робили прямо і говорили всім в очі, що думаємо. Якщо на звіті міського голови ми офіційно задали 15 питань міському голові через пресу на які він не мав відповіді, то всі питання були обґрунтовані і мали право на життя. Якщо якась курва зробила тупий, нікчемний плагіат на наш меседж, то слід розрізняти, де є зерно, а де полова. Ладижинська громадська рада є позаполітичним інститутом, але кожний має право робити те, що він вважає за потрібне, тому представники громадської ради працюють в різних штабах, на різну ідеологію, мають різне бачення розвитку країни, але мають спільне бачення на розвиток міста.
В місті сьогодні є всього кілька чоловік, які знаються на піар-технологіях і всього 2-3 особи, які приймають рішення за цих людей, що робити і як.
Та зупиніться нарешті, бо завтра буде таки 29 жовтня. Зупиніться. Бо завтра місто залишиться один наодинці з новою владою і наші нові «батьки міста» зітруть на порох навіть нашого керманича незважаючи на його харизму та руду чуприну. Зрозумійте, що Україна сьогодні стоїть перед прірвою і може взагалі втратити свою державність. 29 жовтня боротьба за свою державу тільки розпочнеться, тому обирайте вже сьогодні свої «окопи»…
20 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 438 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль