Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Афиша УВАГА! ВРЯТУЙТЕ ДИТЯЧЕ ЖИТТЯ!

УВАГА! ВРЯТУЙТЕ ДИТЯЧЕ ЖИТТЯ!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/g8unz2-wdyo.jpgЗадверняк Ангеліна, 2 роки, селище Тростянець, Вінницька обл., Україна
Діагноз: злоякісна пухлина заднього середостіння.
Також при переливанні крові Ангелінці занесли вірус гепатиту А, В і С.
‼ АНГЕЛІНКА, потребує негайної операції в німецькій клініці‼ Ціна життя 150 000 євро �‼

"Півроку тому (червень 2015 р.) У дитини почався кашель і раптова задишка, як повітря не вистачало, - розповідає мама дівчинки Наталія Задверняк. - У районній лікарні тиждень пролікували антибіотиками бронхіт і відпустили додому. Через два місяці у неї знову почалася задишка. Лікар діагностував алергію. Прокололи-прокапали і їй стало легше. У жовтні серед ночі знову почала задихатися. На цей раз, лікар намацала гульку на спині - пояснила, що вона чимось вдавилася. Після рентгену, нічого не кажучи відправила на Вінницю. У дитячій обласній зробили обстеження в різних проекціях і визначили, що у нас пухлина. "

На основі результатів аналізів, лікарі були переконані, що пухлина доброякісна. Наполягали на терміновому проведенні операції - вирізати пухлину.
"Ми хотіли ще перевіритися де в Києві, але почали лякати, що не можна втрачати час. Як будь-яка мама я запанікувала і погодилася. Чоловіка у квітні мобілізували - п'ятдесят шоста мотопехотная бригада - відправили в АТО. Довго не відпускали - не вірили , що дочка хвора. Вимагали купу довідок, звинувачували в хитрощах. Тільки зараз (грудень 2015р.) прийшов у відпустку ", - скаржиться Наталія.

Коли зробили гістологію тієї пухлини, яку вирізали, то виявилося, що вона злоякісна. Дуже агресивна.

"Для неї спочатку треба було б зробити хіміотерапію - вбити, а тільки тоді вирізати. Коли відразу вирізати злоякісну, то вона пускає метастази і залишки швидко розвиваються. Цю помилку ми повинні зараз виправити. Погодилися на лікування до Німеччини. Лікарі припускають, що виникне необхідність робити пересадку кісткового мозку. Тому пухлина була на хребті, вже тиснула на серце і легені. Могла заразити і кістковий мозок ", - розповідає мама дівчинки.

Ангеліна дуже довгоочікувана дитина. З-за проблем зі здоров'ям, Наталя не могла завагітніти більше восьми років. Дівчинка росте дуже здібна. Почала говорити, коли їй було п'ять місяців.

На лікування Ангеліни Задверняк в Німеччині батькам необхідно зібрати 150 000 євро. Вони мають тільки мінімальні доходи, тому самі не можуть зібрати таку суму.

���Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 4149 4978 5843 8221
(Задверняк Наталія Володимирівна)

�Будемо вдячні будь-якій допомозі!�
�Не залишайтеся осторонь! Допоможіть врятувати ЖИТТЯ МАЛЕНЬКОГО �АНГЕЛА!�

✔Група ВК: http://vk.com/spasite_angela
✔Група ОК: http://ok.ru/group/52962530689213
✔Документи: http://vk.com/album-107046866_226010901
✔Реквізити: http://vk.com/topic-107046866_33052112
15 лютий 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3988 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль