Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Афиша, Суспільство Увага акція! Порадуй бійців АТО домашніми стравами!

Увага акція! Порадуй бійців АТО домашніми стравами!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/37_img_1278.jpg

Увага! У п’ятницю, 20 березня Народна самооборона Ладижина організовує волонтерську поїздку до зони АТО. Зокрема, представники самооборони доправлять нашим бійцям зібрану та закуплену допомогу.

Користуючись нагодою, волонтери звертаються до всіх небайдужих містян приєднатися до акції та порадувати українських вояків домашніми стравами – смачними наїдками, випічкою, солодощами тощо.

Машина вирушить у путь 20 березня у другій половині дня від приміщення Штабу самооборони (приміщення міської ради, вхід з арки).

За довідками звертатися за телефоном: 068-706-60-26 – Штаб самооборони
16 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 650 Коментарів: 4
Написав: Olexa 18.03.2015 - 17:25
Акция для авантюристов и искателей приключений на свою пятую точку. Но всё таки какая-то познавательная польза будет
Написав: Wanch 18.03.2015 - 22:06
Olexa,
Конечно будет! У волонтеров появится дополнительная жратва!
Написав: OstapBender 19.03.2015 - 10:17
Які ви цинічні люди. Всіх по собі судите.
Написав: Olexa 19.03.2015 - 15:47
OstapBender,Нет, мы не циничные. Просто одним борщом и котлетами в отдельно взятом окопе делу не поможешь. Должно быть налажено снабжение войск (это не характеризует меня, как я отношусь к этим войскам). А лишние цивильные люди в зоне боёв - ни к чему, там и так достаточно ни в чём не повинных людей, которые погибают вне зависимости, на чьей они стороне

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль